חשבונית דיגיטלית

בעידן הנוכחי, בו האינטרנט הפך להיות חלק בלתי נפרד מחיינו, הפקת חשבונית דיגיטלית לבית העסק הינה דבר בסיסי. חשבונית אונליין מבית ריווחית מציעה מבצע ללקוחות חדשים המעניק 50 מסמכים ב-19 ש"ח בכל חודש. כך ניתן להפיק חשבונית דיגיטלית .

התפתחות העולם הדיגיטלי שינתה לחלוטין דפוסי עבודה והתנהלות שהיו נהוגים עד כה בקרב בעלי עסקים וחברות קטנות וגדולות, בין השאר גם בנושא הפקת חשבונית דיגיטלית ומסמכים חשבונאים נוספים, ניהול חשבוניות שהפך למסורבל, בלתי ידידותי ואף לוקה בחסר שכן, לא פעם הלכו מסמכים ידניים לאיבוד ולא הגיעו ליעדן.

בנוסף לכך, לעתים ההעתקים לא היו ברורים ואיתור "העתק נאמן למקור" למי שהיה זקוק לכך, הפך למלאכת נבירה בערימות של פנקסים, שגם אותם היה צורך לאחסן באיזשהו מקום. חשבונית דיגיטלית לא ניתן היה ליצור בראשיתו של עולם האינטרנט שכטבעו, עדיין לא היה שמיש, נוכח ומתוחכם כפי שהוא היום.

היום, חשבוניות דיגיטליות הן כפריט חובה. החשבוניות הדיגיטליות חוסכות את כל הבלאגן של פנקסי חשבוניות. בנוסף, הן חוסכות זמן, כסף ונייר.

רוצים לעבור לחשבונית דיגיטלית? התנסו 30 יום חינם בחשבונית אונליין! התרשמו מהמחירון האטרקטיבי שלנו והרשמו עכשיו

חשבונית דיגיטלית – חיסכון של זמן וכסף!

בעל עסק שלא ניסה עדיין את האפשרות של חשבונית דיגיטלית, אינו יכול להעלות על הדעת, עד כמה חייו וחיי העסק שלו עשויים להשתנות לטובה וכמה טרחה, זמן ופעולות עשויה לחסוך לו הפקה של חשבונית דיגיטלית במערכת "חשבונית אונליין" מבית ריווחית, מציעה כיום לבעלי עסקים וחברות שילוב של תחכום, טכנולוגיה ובעיקר חיסכון בזמן ובכסף.

שירות חשבונית דיגיטלית נכלל במסגרת שירותי ON LINE מגוונים המוצעים היום ללא עלויות, כאשר המטרה שלהם היא בעיקר לחסוך לאנשים זמן וגם כסף. בנוסף הם יכולים ליהנות מהנוחות של העבודה במחשב, וזאת מבלי לטרוח לעשות את הדברים בשיטות המיושנות של טרום העולם הדיגיטלי.

כבר אין צורך לטרוח להזמין חשבוניות בבית דפוס, שאגב, רבים שוכחים להזמין כאשר הפנקס נגמר ומוצאים את עצמם גם עוברים על החוק בשל כך. כמו כן, כבר אין צורך לקוות שההעתקים יהיו מספיק ברורים להנה"ח, ואין צורך לטרוח להגיע לדואר כדי לשלוח אותם.

על כן, חשבונית דיגיטלית של חשבונית אונליין הפכה "לארגז הכלים" החיוני של כל עסק וחברה.

כולם כבר מודעים ליתרונות של חשבוניות ממוחשבות דיגיטליות ומנצלים את השירות הזה לטובת העסק שלהם. אם עדיין לא עמדתם על היתרונות הגלומים בתוכנה זו, נציין אותם כאן עבורכם:

  1. חשבונית דיגיטלית מכל מקום ובכל זמן. מכל מחשב ומיקום.
  2. תוכנה ידידותית ומזמינה, קלה לתפעול ופשוטה לביצוע.
  3. אין צורך להקצות מקום אחסון במשרד שלכם, הקבצים מאוחסנים בענן, זמינים לכם בלחיצת מקש כל עת
  4. ממשק החשבונית הדיגיטלית מתחבר ישירות למערכות מסחר API.
  5. שירות מעולה של חברת ריווחית המובילה בתחום.
  6. אם יש ברשותכם חנות מסחר מקוונת, קיימת אפשרות לשלב תוכנה להפקת חשבוניות יחד עם מערכת סליקה.
  7. כל חשבונית ברורה, והעתקיה זמינים בכל עת.

רוצים לעבור לחשבונית דיגיטלית? התנסו 30 יום חינם בחשבונית אונליין! התרשמו מהמחירון האטרקטיבי שלנו והרשמו עכשיו